Anunț expirat!
Publicat acum 3 ani

In urma cu 2 saptamani i-am prins cu scopul de a vedea care sunt fetite pentru a le steriliza. In aceste 2 saptamani s-au imblanzit destul de mult si le place in casa.
Am aproximativ 6 luni, educati la litiera, deparazitati, fetitele sunt sterilizate. Din pacate nu pt sa-i pastez si va trebui sa-i returnez in teritoriu daca nui adopta nimeni.

Roz – fetita negru cu putin alb, toarce cum pui mana pe ea.
Roxi – fetita negru cu mai mut alb este cea mai timida dintre toti dar cea mai curioasa.
Robin – motanel negru, toarce si ea cum pui mana pe el.

Mai multe poze, vdeouri si informatii pe whatsapp.



Vezi mai multe anunțuri de la


Formular de adopție

Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre dvs. și mediul în care doriți să aveți grijă de pisica adoptată. De exemplu: Locuiți la curte sau la apartament? Ați mai avut sau aveți câini, pisici sau alte animale de companie?
Doriți să primiți pe email și alte oferte de adopții pisici din localitatea dvs.?
În cazul în care acest anunț nu mai este disponibil sau adopția nu se finalizează din diverse motive, publicarea cererii dvs. de adopție oferă ocazia altor persoane care au pisici de dat spre adopție în localitatea dumneavoastră să vă contacteze prin intermediul unui formular care va fi disponibil pe site, fără publicarea datelor dvs. de contact.
Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre ce anume căutați să adoptați. Mascul, femela? Spuneți-ne dacă aveți preferințe pentru culori sau vârsta și cât de importante sunt pentru dvs.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.