Nume | Leyla, Femela |
---|---|
Localitate | Bacau Județul Bacău |
Telefon | 0734704132 |
Trimite un mesaj pe email | |
Actualizare | acum 5 luni |
Etichete |
Cea mai jucăușă și dulce pisicuță..
Leyla a fost salvată din ploaie pe când avea 2 săptămâni și 300 g. Ochii erau inflamați, plini de puroi.
A fost internată și a beneficiat de tratament îndelungat și cea mai bună hrană. Cu părere de rău un ochisor va fi enucleeat dar nici cu celălalt nu vede, din spusele medicului.
Însă acest lucru nu o împiedică să fie o pisică normală, a memorat orice loc din cameră, urcă pe pat și pe picioarele mele, sare, aleargă, mă vânează.
Este o bucurie, aș sta cu ea să mă joc toată ziua și nu aș da-o deloc în adopție dacă nu aș avea o mulțime de alți pisoi salvați cu Fiv, stomatita și un pisoi ce nu-si poate face nevoile.
Leyla adoră compania omului și a altor pisici.
De curând a fost vaccinată și i s-a făcut carnețel de sănătate.
E cuminte și nu plânge dacă întârzie puțin mâncarea. Dacă întârzie mai mult atunci se aude o voce subțire…))
Pentru Leyla căutăm o familie care mai are pisici, ca să se bucure și ea de joaca cu alte feline dar și să fim siguri că adoptatorul va avea grija de ea.
București, Buzău, Bacau, Iași, Piatra Neamț
☎️0734 704 132
Să salvăm cât mai multe suflete de pe străzi.
Vezi mai multe anunțuri de la Anisoara Anna



Formular de adopție
Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *