Nume | Nyx, Mascul |
---|---|
Localitate | Bucuresti |
Telefon | Anunț expirat! |
Trimite un mesaj pe email | |
Actualizare | acum 10 luni |
Etichete |
Anunț expirat!
Publicat acum 10 luni
sa ne punem macar preț de o secundă in locul lor, ar fi mult mai ușor a emptatiza – a ne imagina ce simt…
Sa fii ocolit, nedorit, in totalitate ignorat – nimeni sa nu te vrea alaturi, nimeni sa te prețuiască.
Sa fii tratat cași cum nu ai exista -viata ta nu ar conta.
Inca un copil ( 6 luni)
Luată din strada, Nyx se afla de 2 săptămâni într-o cușcă ce-i permite un minim necesar ( este loc doar pentru o pernuță și litiera – nu se poate mișca în voie, nu se poate juca).
S-a acceptat această situație de compromis, sperandu-se că va fi spre binele ei – poate cineva va observa cat de minunata este și va dori să-i ofere un cămin.
Deși a tot fost promovată, la rândul ei neezitand a pierde nici o ocazie in a atrage atenția oricărei persoane care intra în cabinet, situația ei nu s-a schimbat.
In continure se afla in spatele gratiilor, neintelegand de ce nimeni nu se apropie de ea ( nu are habar că s-a născut stigmata’ – cu o blăniță ce nu o face dorita).
Cu fiecare zi devine mai tristă, privirea mai ștearsă și din ce in ce mai resemnată..
Daca s-ar pune preț pe ceea ce un suflet are de oferit, Nyx ar fi ultima de ocolit – este absolut minunata și are tot ceea ce s-ar putea dori ( extrem de blândă,docila si afectuoasa) – cu mult peste orice așteptări.
‼️Nu mai are mult timp la dispoziție, dar inca se mai speră că există un om și pentru ea …
București – Exclus curte -Balcon închis
Vezi mai multe anunțuri de la Pantazi Aura
Formular de adopție
Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *