Anunț expirat!
Publicat acum 2 ani

Tazy își caută părinți iubitori și responsabili. Numele ei vine de la Tasmaniana, pentru că este pliiiiină de energie! Dar pe cât de energică și jucăușă este, pe atât este de iubitoare. O veți adora! Are doar 4 luni (de aici și dorința de joacă, doar este un bebeluș), educată la litieră, vaccinată și mereu dornică de joacă și să vă aducă un zâmbet pe buze. Adoră mâncărica bună și nu va refuza niciodată un pliculeț delicios.

Tazy a fost abandonată la doar câteva zile, a fost salvată, hrănită cu biberonul și îngrijită cu multă grijă. Frățiorul și surioara ei au pleca deja în adopție, așa că acum este rândul ei. Fetița pleacă în adopție în București și împrejurimi, doar cu contract de adopție. Sterilizarea la vârsta potrivită este obligatorie și putem ajuta cu ea. Micuța își caută familie, nu stăpâni. Vrea iubire, siguranță, și grijă.

O vrei pe Tazy? Abia așteaptă să te cunoască!


Vezi mai multe anunțuri de la


Formular de adopție

Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre dvs. și mediul în care doriți să aveți grijă de pisica adoptată. De exemplu: Locuiți la curte sau la apartament? Ați mai avut sau aveți câini, pisici sau alte animale de companie?
Doriți să primiți pe email și alte oferte de adopții pisici din localitatea dvs.?
În cazul în care acest anunț nu mai este disponibil sau adopția nu se finalizează din diverse motive, publicarea cererii dvs. de adopție oferă ocazia altor persoane care au pisici de dat spre adopție în localitatea dumneavoastră să vă contacteze prin intermediul unui formular care va fi disponibil pe site, fără publicarea datelor dvs. de contact.
Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre ce anume căutați să adoptați. Mascul, femela? Spuneți-ne dacă aveți preferințe pentru culori sau vârsta și cât de importante sunt pentru dvs.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.